Září 2012

Vše si ujasnit

30. září 2012 v 12:26 | Em. |  Diary
Ahoj kočky, čeká vás právě čtení dalšího nesmyslného článku plného mých keců. Pardooon :D
Prodloužený víkend byl ohledně jídla úplně nejnejnejnejhorší za poslední hodně dlouhou dobu. Alkohol, samé sladké, dort, smažená jídla, pečení, chipsy. Všechno. Včera obrovská obrovitánská snídaně a zbytek dne mi bylo tak špatně že už jsem skoro nic nejedla. Vím, že to co jsem za 2 dny nabrala půjde snad zase rychle dolů, vždycky to tak je, ale ta čísla co jsem na váze zase viděla, ..... bleble bleeee
Ale přesně vím, z jakých věcí mi bylo nejvíc špatně, z těch nejhorších a nejkaloričtějších, takže se jich teď pořádně bojím a netroufám se na ně v nejbližší době ani podívat.
Něco ale musím trochu změnit, nezvládám 800 kcal za den, někdy se mi to zdá ok a stačí mi i míň ale pak přijde den, kdy s ním všechno na co se podívám protože to potřebuju dohnat. Jenomže s 1000 kcal nehubnu. Nebo možná jo, ale moc pomalu. To pro mě znamená, že musím začít výrazně zvyšovat pohyb. Jsem věčně líná a kromě chůze nedělám nic. Změním to a pak to půjde. Nechci zase zhubnout, vidět téměř svou vysněnou váhu a pak se zase vyžrat zpátky. To nemá smysl. Musím z toho udělat životní styl, že kterého se nevybočuje. Který se prostě žije.
Uvidím jak mi to půjde, možná dám pár dní bez blogu a budu vás jen komentovat, uvidím jak se budu cítit.
Držte mi palce a buďte silné! Mějte se zatím krásně, brzo budu zpátky, :******* Emily.

Nic nevím

27. září 2012 v 23:41 | Em. |  Diary
Ahoj kočky, pokusím se moc nerozepsat, chci vám jen sdělit mé pocity :D
posledních pár dní se mi daří všude kromě hubnutí. mám skvělou náladu, všechny plány mi perfektně vychází, škola se dá taky přežít ale když se najím, nálada se mi zkazí. když se nenajím, mám ale nerva.
dneska jsem obědvala čínské nudle, svačila pořádnou misku musli a večer si dala dokonce několik kostiček čokolády a kouska několikrát do langoše. hlavně tam. ty tuky, fuj. jezdila jsem a všechno dnes vyřizovala na kole, aspoň tak 12km a milion chůze, ale co to je, oproti tomu jídlu?! nic.
vím to, všechno to vím, měla bych do toho jít s dobrou náladou, brát to jako životní styl, ze kterého už nevybočím. ne, že zhubnu a pak se vyžeru zase zpátky.
dneska spolužačky vzpomněly jak hubená jsem byla na školním výletě. to byl můj největší úspěch, všichni si všímali, říkali že závidí. málem jsem se rozbrečela jak jsem veděla že už je to pryč.
zítra má nejlepší kamarádka oslavu. bude dort, a další hromada obrovská jídla. chipsy odmítám, ale dort si dám, když už se s ním budeme celé dopoledne péct. dám vedět o víkendu jak jsem na tom.
teď momentálně ztrácím motivaci a chuť, mám pocit že to stejně nedokážu a nedotáhnu do konce.
buď se mi daří v životě nebo v hubnutí. když jde jedno, nejde druhé. proč?!

mějte se hezky a ať vám to jde líp než mě <333

Wednesday, 26.9

26. září 2012 v 19:42 | Em. |  Jídelníčky
Snídaně - racio jazýčky, malé jablko, lžička marmelády
Svačina - 1/2 tmavého rohlíku, trocha pom. másla, plátek hermelínu, čín. zelí
Oběd - bramborový guláš 3/4 porce :((( + půl krajíčku chleba, 1/2 zeleninové polévky s noky, 3 lžíce jogurtu s musli( kcal)
Svačina - ---
Večeře - 2 lžíce vajíčkové pomazánky, 2 knackebroty, cherry rajčata, červené zelí

Pití: voda, kafe s mlékem, pár loků monstra, ledového čaje
Pohyb: 1,5h TV (2km běh, 30 sedů lehů + 20 kliků, abeceda), chůze

Celkem: xxx

- dneska se mi to ani trošku nelíbí. dopoledne jsem měla naplánované, na ty polomáčené jazýčky jsem se těšila, ale oběd je škaredý a kvůli němu dnes radši nepočítám kalorie. byla jsem ale děsně hladová po těláku, takže jsem snědla v podstatě všechno co k obědu bylo, párky jsem v tom guláši sice nejedla ale i tak se mi to nelíbí
- běhali jsme v těláku 1km na čas a předtím ještě km rozklus, už je ten mě vysílil :DDD a pak ještě sedy lehy a klidy, za to jsem byla docela ráda :D
- připadám si dneska celý den tak děsně opuchlá a nafouklá, jako kybych za noc ztloustla tak 3 kila, fuj!!!


pa, Emily :*

Tuesday, 25.9

25. září 2012 v 18:49 | Em. |  Jídelníčky
Snídaně - banán, hrozny (135 kcal)
Svačina - 1/2 tmavého cereal. rohlíku, trošička másla, čín. zelí, 1/2 plátku šunky (185 kcal)
Oběd - brambory, 1/2 zeleninové polévky, okurkový salát (160 kcal)
Svačina - pár cherry rajčat a hroznů (35 kcal)
Večeře - celozrnná tortilla, plátek šunky, 2 plátky hermelínu, kečup, červené zelí (290 kcal)

Pití: voda, kafe s mlékem

Celkem: 835 kcal

- dneska pohodový den, škola utekla celkem rychle, ale asi jsem docela pokazila češtinu a zemepisem si taky nejsem jistá :/ ráno jsem zase neměla hlad ale větší snídaně už fakt potřebuju protože jsem se o velké přestávce na tu svačinu docela vrhla :DD oběd byl naštěstí taky v pohodě :)
- po škole jsem jela na kole (haha) do globusu podívat se ještě kamarádce po dárku protože jsme včera nic nesehnaly a byla jsem docela úspěšná a v gatu jsem si koupila naušnice a prstýnek takže to mi zlepšilo náladu ještě víc :) a maj tam teď dost dobré i oblečení na to, že tam normálně moc nenakupuju :)
- mamka mi koupila ingredienceee na tzatziky ale dám si je až zítra, dneska už mi jednou okurka stačila :D
- večeře největší jídlo dne rozhodně není ideální, ale nenapadlo mě co jiného si dát, pečivo jsem nechtěla.

haha ;)

pa, Emily :*

Monday, 24.9

24. září 2012 v 18:48 | Em. |  Jídelníčky
Jen info o včerejšku, celý den jsem skoro nic nedělala, pořád jsem byla doma a chtěla jsem se učit ale místo toho jsem jedla. Ráno jsem zkusila poprvé ovesnou kaši ale moc mi teda nechutnala, na oběd bylo nejlepší smetanové rizoto se špenátem a já ho snědla tak 3 mé normální porce.. pak tělo chtělo cukr tak jsem jedla musli, tak 3 normální snídaňové porce. Pak mi bylo špatně a nechtěla jsem už nic jíst ale večer naši donesli pizzu a trvali na rodinné večeři. Ani mi to nechutnalo, vůbec jsem si to nevychutnala, jen už to mít za sebou. Nesnáším být celý den doma.
V neděli ráno váha 54,3!! zase se s tim krasnym čislem můžu rozloučit :(((

a teď dnešek:

Snídaně - lžička řeckého jogurtu
Svačina - 3 racio plátky, půl plátku eidamu, 4 cherry rajčata
Oběd - rajská omáčka + 1/2 knedlíku, hrachová polévka
Svačina - 1/2 kinder mléčný řez
Večeře - 2 kousky pizzy se zeleninou a olivama

Pití: voda, kafe s mlékem


- ty jo, já neměla knedlíky aspoň 2 měsíce :D možná i víc. na rajskou mám chuť už taky aspoň půl roku. normálně bych si to neobjednala ale rajská je prostě vyjímka. povolila jsem si včera jeden knedlík a nakonec mi to ani moc nechutnalo a neměla jsem hlad tak jsem snědla jenom půlku
- nachodila jsem tak 1000 km na podpatních dneska, rychlá chůze aspoň tak 2h. aspoň něco no, večer si dám ještě břicho.
- chtěla jsem si dát takový čistící den, ráno jsem vůbec po včerejšku neměla hlad, ani dopoledne, na oběd taky ne, odpoledne už trochu šlo, ale neměla jsem se ani čeho napít, přišla jsem až o půl 7. domů protože jsem byly ještě s kamarádkou kupovat dárek a jediné, fakt jediné co doma bylo, byl zbytek pizzy ze včerejška. samozřejmě že jsem si ji dala! a je mi zase špatně a jsem plná. proč to musím tak pokazit? kdyby byl dnes normální den tak jsem i skoro spokojená ale po včerejšku? fakt nevím co mi zase je, zítra to bude lepší!!!


pa, Emily :*

Saturday, 22.9

22. září 2012 v 16:58
Jelikož jsem pilná blogerka a momentálně se nudím, napíšu vám dnešní jídelníček. Není ani trochu ideální, je prostě víkendový a já to takhle nebo většinou hůř mívám každý víkend. Celý týden se těším až si dám musli s mlékem a o víkendu je konečně čas, abych si je vychutnala :)
a tak dále..

8:15 - něco jako cinnie minnies, 50ml mléka, banán
9:30 - kousek dortu
14:15 - půlka grilované makrely, krajíc chleba, asi 2 lžíce těstovin se špenátem
19:00 - 2 racio kukuřičné, cottage 90g, plátek šunky

Pití: voda, káva s mlékem, ovocný čaj s 1 cukrem, pár loků kofoly
Pohyb: cca 5-6km chůze

- kalorie dnes rozhodně nepočítám, je víkend a já chci mít chvilku klid. nikdy jsem snad ještě o víkendu jídelníček nepsala, tak ať máte představu jak vypadá :)

- jo a musím se vám pochlubit!!! Přestože jsem si včera večer dala asi 20 oříšků v nějakém těstíčku (potřebovala jsem se nutně odcukřit), dnes ráno bylo na váze 54,6!!!!! huraaaaaaaa :))))) ani blbý mcflurry mi to nepokazil :))

- právě jsem přišla na kost promrzlá domů, byli jsme pomáhat s pořádáním jednoho běžeckého závodu. značkovali jsme trať, chystali ceny a tak, od 9ti do16ti hod. jsem byla v kuse v pohybu. zároveň to byla ale i oslava, takže byl dort, měla jsem fakt malý kousek ale. na snídani jsem si moc pochutnala a na makrele taky, protože jsem se na ni těšila už od začátku léta, navíc kaloricky ryby na tom nejsou špatně, i když byla grilovaná no..
- dnes už se nehnu, maximálně se zabalím do deky, protože takhle zmrzlá jsem fakt asi ještě nebyla :D
- no a nakonec to vlastně pravděpodobně kaloricky vyšlo docela dobře :) možná si dám ještě večer jablko nebo něco :)

pa, Emily :*

Friday, 21.9

21. září 2012 v 19:29 | Em. |  Jídelníčky
7:15 - menší jablko, 6 kuliček hroznů, skořice (80 kcal)
10:15 - půlka celozrnného rohlíku, almette jogurtové, plátek šunky, 3 cherry rajčata (195 kcal)
14:30 - Mc flurry kit kat!!!!!!!!! :OOOOO :(((((((((((( (355 kcal)
19:00 - zeleninový salát, 2 racio kukuřičné, cottage 90g (220 kcal)

Pití: voda, kafe s mlékem (30 kcal)

Celkem: 880 kcal

- tak ten mekáč mě zabil.. kamarádka mě se svými slevovými kupony doslova donutila si tam něco dát.. řekla že holou zmrzku si dát nemůžu, tak jsem řekla ať mě překvapí. Kit kat. Super. Pořád jsem se utěšovala že to tak kalorické být nemůže, že je to jen zmrzka. A BUM 355 kcal!!! To mě zabilo! Už si tam fakt nikdy nic nedám. teď se můžu jen uklidňovat tím, že jsem si nedala velké hranolky, což byla druhá možnost. Ty mají ještě o dalších 100 kcal víc. Ještě že jsem neměla oběd. Každopádně teď jsem nabitá cukrem DOUFÁM na celý víkend a nebude ROZHODNĚ žádná nutella.
- zbytek dne je v pohodě, ale mekáč mi to prostě pokazil. aspoň jsem si zacvičila břicho a stehna a byla jsem se psem běhat (asi tak 1km ale aspoň něco) a taky jsem dneska hodně chodila..


pa, Emily :*

Thursday, 20.9

20. září 2012 v 19:05 | Em. |  Jídelníčky
7:15 - meruňková musli tyčinka Fly, 100ml mléka (135 kcal)
10:45 - bulka se snuneč. semínky, plátek šunky, almette jogurtové, čín. zelí (185 kcal)
13:45 - kuřecí vývar 500ml, křehké plátky (105 kcal)
19:00 - zapečená palačinka se špenátem, žampiony a zeleninou

Pití: voda, čaj s medem (25 kcal), káva s mlékem (35 kcal)

Celkem: cca 750 kcal

- nevíte kolik kcal má ten vývar? na tabulkách se to dost liší, byla to je voda, prostě holý vývar.. děkuju :)
- jsem strašně unavená ale už je mi trochu líp, jen mě bolí hlava :)
- ráno bylo na váze 55,2!! ale pořád to kolísá, protože jím každý den trochu jinak, bože, už si vůbec nepamatuju jake to je, vidět tam 54!! snad brzo!!! :)
- celkově dneska pořád moc nemám hlad, jak jsem tak polo-nemocná, takže jsem dneska velice spokojená, jen by to chtělo aspoň někdy den bez pečiva, ale to asi nejsem schopná zvládnout.
- kcal u večeře ještě dopočítám :)


pa, Emily :*

Wednesday, 19.9

19. září 2012 v 19:35 | Em. |  Jídelníčky
7:15 - 2 bebe sušenky
9:45 - sýrová bulka :(((
13:30 - špenát + 3 mini bramborové knedlíky + 2 kostičky masa, vývar
17:30 - asi 10 kuliček hrozna
19:15 - palačinka se špenátem, sýrem a žampióny, cherry rajčata, čínské + červené zelí

Pití: voda, kafe s mlékem, top topic 150ml, čaj + lžička medu

Celkem: cca 1000 kcal

- dneska asi nebude žádný pohyb, měli jsme tělocvik ale nezvládla jsem cvičit, fakt jsem docela nemocná ale ne až tak abych zůstala doma, cvičit jsem nechtěla aby se mi to ještě nezhoršilo.. nevím, že mě to tak rychle polapilo, bývám nemocná tak jednou za 2 roky :(( jsem brzo doma, tak to dneska zkusím vyležet :)
- mamka má po noční takže je doma a zase vaří.. :D, ale mňam, palačinky se sýrem a se špenátem, na večeři si asi dám, dneska trochu špenátový den :D taky mě štve ta 1. svačina, já se tomu pečivu prostě nedokážu ubránit :(
- nejsem si jistá s kcal u té večeře, takže tak zhruba, no.. spokojená nejsem, ale ta večeře za to stála. zítra nemám ve škole oběd a nemám moc chuť k jídlu, tu palačinku jsem si dala protože bych toho jinak litovala :DD tak uvidíme jak to půjde :)


pa, Emily :*

Tuesday, 18.9

18. září 2012 v 21:29 | Em. |  Jídelníčky
7:15 - jablko, bluma, skořice
9:45 - půl bagetky, lučina, čínské zelí, plátek hermelínu
11:45 - rýže 100g, trocha bramboračky, rajčatový salát
14:30 - 3 cherry rajčata, 2 lžičky vanilkové zmrzky
17:30 - 2 obyč. rohlíky, krabí pomazánka (s majonézou!!) :((((((((
20:45 - jablečná přesnídávka 100g

Pití: voda, kafe s mlékem, voda se šťávou
Pohyb: chůze, chůze, chůze, 7km na kole

Celkem: 990 kcal


- byli jsme se školou v knihovně na exkurziiii :D takže jsme museli jít na oběd už brzo, radši bych tam měla trochu větší přestávky..
- odpoledne a večer jdeme na Back to school, pořádá to T-music, možná je to i u vás. Budou tam Mandrage a Vypsaná Fixa tak se docela těším a končí to kolem 9.-10. takže pohoda :D
- Back to school bylo super, přišla jsem už před 9., na Fixu jsem se vykašlala, ale Mandrage byli úžasní, přestože v rádiu je nemůžu poslouchat :D
- ale ta svačino-večeře?!?!?!?!?! samozřejmě, když jsem s kamarádkama, prostě nemyslím. a to jsem to dneska mohla mít tak hezký.. kaloricky to není zas taková hrůza, ale to CO jsem jedla nebylo pěkný ani trochu.. achjo.. před chvilku jsem si to už zamířila do špajzky na croissanty a musli, ale hezky jsem to zase dala zpátky a nic si nedala. ještě že, božeeeee tak lehce to dokážu pokazit, musím se to odnaučit!
- taky na mě leze nějaká rýmečka, tak snad nebudu nemocná :DD
- jak jste se měly vy kočkyyyyyyy? :) jdu vás zkontrolovat :P

pa, Emily :*